Протягом останніх чотирьох років ми здійснили телемеханізацію більше ніж 30 підстанцій ПАТ «Львівобленерго», а також впровадили 10 оперативних інформаційно-керуючих комплексів SYNDIS. За допомогою SYNDIS здійснюється збір, обробка, відображення телеінформації (її вивід на диспетчерський щит) та телеуправління комутаційними пристроями підстанцій. Ми організували ретрансляцію телеінформації між диспетчерськими пунктами ПАТ «Львівобленерго», які знаходяться на значній відстані між собою.

Також маємо досвід у організації сумісної роботи SYNDIS з:

  • телемеханіками застарілого типу, такими як ТМ-120;
  • телемеханіками інших виробників за стандартизованими протоколами;
  • контролерами світлової індикації диспетчерських щитів інших виробників за умови надання опису їх протоколу.

ТзОВ «ІНТЕХЕНЕРГО» у 2012 році здійснило поставку, монтаж та пусконаладку диспетчерських щитів у Городоцькому та Жовківському РЕМ ПАТ «Львівобленерго». На даний момент виконуються монтажні роботи диспетчерського щита площею 116кв. м. для Львівських міських електричних мереж.

ТзОВ «ІНТЕХЕНЕРГО»  гарантує високу якість та надійність робіт, обладнання та гарантійного обслуговування при конкурентних цінах.

Ми надаємо послуги з проектних, монтажних, пусконалагоджувальних робіт та поставки продукції даних фірм, що зарекомендувала себе з найкращої сторони та отримала схвальні відгуки.