SO-50 – диспетчерський термінал

HMIДиспетчерський термінал SO-50 – операторське робоче місце, яке базується на стандартному комп’ютері PC з одним або декількома моніторами. Програмне забезпечення SYNDIS-RV, встановлене на терміналі, реалізує повністю всі функції SCADA. Це програмне забезпечення працює під операційною системою Windows NT/2000/XP/7/8 забезпечує користувачу зручну роботу відповідно до стандартів встановлених фірмою Microsoft.

Термінал може бути з’єднаний з багатьма пристроями отримання даних через інтерфейс RS-232,  RS-485 або Ethernet. Інтерфейси можуть працювати з протоколом DNP3.0 або IEC-870-x-xxx.

SO-5S сервер реального часу

Сервер процесу реального часу SO-5S є одним з пристроїв системи станційної автоматики SO-5. Він виконує функції збору даних з пристроїв, їх обробку, архівацію, а також робить їх доступними для певних користувачів.

Дані надходять до сервера зі станційних пристроїв безпосередньо через підсистеми збору даних або через комунікаційні комп’ютери, напр., SO-55. Оброблені дані сервер надає операторським станціям, які реалізують їх локальну візуалізацію. Користувачі системи можуть бути приєднані до локальної комп’ютерної мережі та АРМ типу SO-50 з встановленим програмним забезпеченням типу SCADA SYNDIS-RV.

Сервер процесу реального часу SO-5S виконаний по технології розподілених і окремих серверів бази даних, системних сервісів та програм. Визначення “сервер” в цьому контексті відноситься до програм і процесів. Програми сервера, в залежності від необхідності, можуть бути встановлені на одному або декількох комп’ютерах. У малих системах сервер і програма операторської станції SYNDIS-RV можуть бути встановлені на одному комп’ютері.