Компанія ” TMC  Transformers “ заснована в 1937р. , при цьому єдиним напрямом компанії є проектування і будівництво сухих трансформаторів з литою ізоляцією. Компанія TMC TRANSFORMERS сертифікована згідно ISO – 9001: 2008 ,система екологічного менеджменту сертифікована згідно ISO 14001:2004 ,система менеджменту охорони здоров’я та безпеки сертифікована згідно стандарту OHSAS 18001:2007 . Науково – дослідний відділ TMC стояв біля витоків впровадження сухих трансформаторів , і розвивав власну технологію трансформатора з литою ізоляцією TMC , яка отримала широке застосування в різних галузях промисловості та будівництва .

Сьогодні ТМС TRANSFORMERS це лідер у розробці та виробництві сухих трансформаторів з литою ізоляцією. Володіючи амбіціями , ентузіазмом і професіоналізмом , випускаючи тільки один тип продукту , компанія ТМС TRANSFORMERS розробила унікальну бізнес – модель , яка привела до успіху на ринку , де домінували кілька транснаціональних компаній з широкою номенклатурою виробництва . Щорічно компанія виробляє 9000 сухих трансформаторів із загальним річним обсягом трансформованою енергії 11000 МВА . На сьогоднішній день виробничі потужності Групи TMC розташовуються в Італії , Іспанії , Ізраїлі та Аргентині ,комерційні філії в Німеччині , Франції , Великобританії , Північній і Східній Європі , Росії , Південній Африці , Південній Америці , Південно-Східної Азії. Компанія TMC TRANSFORMERS продовжує з успіхом виступати на світовій арені і конкурувати з присутніми в даній галузі транснаціональними корпораціями . Якість та технічні характеристики трансформаторів TMC були визнані лідируючими концернами , і сьогодні крім власного бренду TMC TRANSFORMERS , компанія випускає сухі  трансформатори під брендами: Schneider Electric (T- Cast ), General Electric (TransFix ), Helmer Verken ( HV ), Driescher, FinElectric, Powertech Transformers, EG System, SUNTEC Transformadores, EKARAT Transformer і т.д.

Крім того TMC поставляє окремо обмотки і магнітопроводи для 19 складальних підприємств (у тому числі SIEMENS ) ,які виробляють трансформатори під власним брендом по всьому світу .

Трансформатори бренду ТМС використовувались ТзОВ «ЗЕСМ» при будівництві ПС «Цитадель 35кВт», а саме 2 трансформатора потужністю по 16 МВА кожен. Так що з впевненістю можна зазначити що високу якість даної продукції підтверджено відмінною експлуатацію в мережі ПАТ «Львівобленерго».