Стоячі мнемосхеми

  stojachi-mnemoshemy1 Стоячі мнемосхеми2 Стоячі мнемосхеми3 Стоячі мнемосхеми4Стоячі мнемосхеми5

Висячі мнемосхеми – вітражні

 Висячі мнемосхеми2vysjachi-mnemoshemy1-300x252

 

 

 

 

 

 

 Висячі мнемосхеми3

Елементи несучої конструкції стоячих мнемосхем

 Елементи несучої конструкції2Елементи несучої конструкції1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нижня рама

Це горизонтальні елементи конструкції сегменту мнемосхеми (нижні кутові профілі, ніжки, з’єднувальні шини, передній швелер), які після монтажу утворюють раму, розміщену в нижній частині мнемосхеми.

Верхня рама

Це горизонтальні елементи конструкції сегменту мнемосхеми (верхні кутові профілі, з’єднувальні шини, передній швелер), які після монтажу утворюють раму, розміщену у верхній частині мнемосхеми.

 Верхня рамаКутові профілі

Являються з’єднувальними елементами, розміщені в кутових частинах (вузлах) кожного сегмента. Верхні кутові профілі розміщені в верхніх рамах мнемосхеми, нижні кутові профілі в нижніх рамах, а середні кутові профілі (трохи коротші від верхніх та нижніх) в середніх рамах. Кутові профілі виготовлені зі сталі (в якій зроблені спеціальні отвори) з гальванічною оцинковкою.

З’єднувальні шини

Це профілі, які загинаються, виготовлені з листової сталі, яка покрита алюцинком, є горизонтальними елементами конструкції сегмента (також із з’єднувальних шин зібрані нижні, верхні та середні рами). Конструкція профілю з’єднувальних шин дає можливість монтажу в ній пересувних гайок, для кріплення монтажних кронштейнів.

Передній швелер

Це лист зі сталі листової, який загинається, із захисним покриттям із алюцинку, з отворами у відповідних місцях. Передні швелера монтуються тільки зверху та знизу мнемосхеми (у верхніх та нижніх рамах) та являють собою основний кріпильний вузол.

Об’єднуючий профіль

Це вертикальні елементи несучої конструкції сегмента мнемосхеми, які з’єднують нижні, верхні або середні рами і утворюють раму сегмента. Виготовлені зі сталевих профілів, які згинаються та покриті алюцинком.

Монтажні консолі  

Це профілі з листової сталі покритої алюцинком, які згинаються, та до яких за допомогою дистанційних шпильок кріпиться ферма. Завдяки використанню пересувних гайок монтажні консолі можуть бути прикріплені до конструкції сегмента в довільному місці, способом, який забезпечує перпендикулярність дистанційних шпильок до кожного типу фасаду мнемосхем.

Ферма

Плита ферми зібрана із корпусів з модулем 24 мм та являє собою несучу поверхню, на якій монтуються ковпачки та електричне оснащення мнемосхеми. Ферма виготовлена із пластмаси з групи ABS, яка не загорається

Алюмінієва штора

Додаткове оснащення, що застосовується для прикриття задньої несучої конструкції мнемосхеми.

Бокова панель

Елемент конструкції, який слугує для прикриття боків несучої конструкції мнемосхеми.

Шпильки

Елемент конструкції мнемосхеми для з’єднання фасаду мнемосхеми з несучою конструкцією.

Ніжки

Елемент конструкції, який слугує для вирівнювання сегментів мнемосхеми. Діапазон регуляції висоти до 50 мм.

Елементи світової індикації диспетчерського щита

В якості сигналізуючих елементів у мнемосхемах STM і DTM використовуються світловипромінюючі діоди. З точки зору результативності візуалізації, використовуються діоди з підвищеною яскравістю освітлення. Використовуємо різні форми і розміри діодів LED, залежно від вимог сигналізації також у різних кольорах.

На прохання замовника діоди LED можуть оснащуватися резисторами, що обмежують напругу, сепарують діодами або підключатися до узгоджених пристроїв, залежно від використовуваного модуля управління. У межах ферми діоди можуть виводиться на рейку з затискачами, на матрицю з клемами або оснащуватися клемами, відповідними для використовуваного узгоджувального пристрою.