Компанія  Liaoning-EFACEC Electrical Equipment Co., Ltd (LEEEC) є першим і найбільшим китайсько-португальським підприємством в Китаї в області високих технологій. Займається розробкою, та виробництвом силових трансформаторів, розподільчих трансформаторів, спеціальних трансформаторів та мобільних трансформаторних підстанцій.Трансформатор 3

Компанія LEEEC виробляє трансформатори потужністю:

-         Однофазні: 500кВ 250 МВА;

-         Трифазні: 330кВ 240 МВА і 220 кВ 370 МВА, 110 кВ до 125 МВА включно, 35 до 63 МВА включно.

Завдяки найновішим технологіям, таким як: попередня сушка ізольованих частин трансформатора, автоматична лінія поперечного розрізання стальних листів шириною від 900мм. і більше, вертикальний та горизонтальний намотувальний верстат (вертикальний верстат є новітньою тенденцією в виробництві потужних силових трансформаторів), виробництво обмоток з фольги забезпечують високі технічні характеристики даних трансформаторів.

Основними перевагами даних трансформаторів є:

-         Менші габарити трансформаторів;

-         Менші втрати;

-         Менша кількість трансформаторного масла;

-         Нижчий рівень шумового фону;

-         Покращені системи теплового контролю.

Відмінні технічні характеристики трансформаторів Компанії LEEEC підтверджені багатьма випробуваннями, а також досвідом ефективної експлуатації. Дані трансформатори успішно постачаються в країни Євросоюзу такі як Португалія, Франція, Іспанія, країни СНД, та країни Азії (Саудівська Аравія, ОАЕ, Кувейт).

Вся продукція Компанії LEEEC підтверджена сертифікатами якості ISO 9001 та сертифікатами по охороні довкілля ISO 14001