SYNDIS система контролю, експлуатації і керування

SYNDIS – це ОІКК призначений для керування, контролю і планування процесів в промисловості, бізнес-завдань і економіки.

Наша система – це інструмент який координує роботу диспетчерських і обслуговуючих служб в енергетиці, та контролює технологічні процеси промислових автоматизованих систем.

Система SYNDIS має необхідні механізми для операційного планування і управління ресурсами, та пропонує інструменти для управління коштами і прогнозування потреб.

Сервери процесів інтегровані з системою SYNDIS дають можливість реалізації експертних систем моніторингу трансформаторів, обслуговування реєстраторів завад, оцінку якості енергії.

SYNDIS -це інтегроване програмне забезпечення класу NMS, призначене для управління мережами і електричними станціями всіх типів. Модулі SCADA цього програмного забезпечення забезпечують зв’язок з об’єктами, а також реалізацію вимірювань, керування і контролю. Модулі DMS/EMS застосовують SYNDIS для специфіки процесів постачання, передачі енергії.

SCADA система реалізує контроль, виконує вимірювання і керує обладнанням в реальному часі за допомогою дистанційних або локальних диспетчерських центрів. Реалізує архівування і обслуговування журналів подій. SCADA система SYNDIS співпрацює з контролерами приєднання, концентраторами даних і іншими, довільними приладами телемеханіки. Забезпечує візуалізацію і контроль вторинних обмоток і систем автоматики, захисту, реєстраторів завад на станціях довільного типу. Ці прилади можуть обслуговуватись в різних протоколах напр. PN-EN 60870-5-10x, PN-EN 61850, DNP3.0 і інших.

Застосування

Протягом багатьох років SYNDIS допомагає в таких галузях промисловості як:

енергетика – передавальні мережі і постачання, системи SCADA/NMS/DMS, ринок енергії;
гірнича промисловість – управління етапами видобувного процесу, системи зневоднення;
металургія – контроль технологічних процесів;
телекомунікація–контроль випромінювання на території цілої країни;
теплотехніка – дистанційне управління тепловими вузлами;
охоронна сигналізація – системи моніторингу;
Ми постійно шукаємо нове застосування для системи SYNDIS і з задоволенням констатуємо широке впровадження SYNDIS.

Системні рішення

Система SYNDIS працює в архітектурі клієнт-сервер. Ключова властивість нашого системного рішення – це розмежування реального процесу від процесів візуалізації і обробки даних. Сервер отримує інформацію з станційних контролерів і контролерів приєднання, пристроїв захисту, реєстраторів, вимірювальних перетворювачів. Ця інформація накопичується в базах даних і стає доступною для користувача за допомогою терміналів підключених до внутрішньої або Інтернет-мереж. Сервер і інші термінали SYNDIS можуть працювати з різними операційними системами.

Ми впровадили спеціалізовані сервери процесів з базою експертних знань з розширеним статистичним аналізом, а також з функціями архівування, порівняння і аналізу.

Графічний інтерфейс користувача служить для візуалізації стану приладів, елементів і динамічно-змінних процесів. За допомогою цього інтерфейсу реалізуються системні операції. Дані можуть бути представлені в багатошаровій схематичній системі або можуть відтворювати реальну графічну схему.

Дистанційний доступ до системи і реалізація всіх сервісних функцій відбувається за допомогою терміналів, які є тільки в веб-оглядачі WWW. Аплікація доступна в багатьох мовних версіях.

Чим вирізняється система SYNDIS?

Надійність: Забезпечена методологією тестів і безкомпромісним дотриманням технічних норм і якості підгруп. Система містить вбудовані процедури самотестування.

Універсальність: Модулі системи і обсяг їхніх функцій можна підібрати відповідно до потреб.

Масштабування: Система забезпечує масштабування, яке застосовується для малих і великих проектів

Економія: При значно нижчій ціні покупки і менших затратах при експлуатації, функціональність нашої системи не поступається продуктам визнаних світових виробників.

Великою кількістю робочихмісць: Кожне робоче місце може мати виділений доступ до потрібних модулів, а особливо за допомогою веб-оглядача.

Інтеграція: SYNDIS -це відкрита система. Зібрана інформація з систем і пристрої в інших виробників доступна для користувача.

Виразність: Структура мережі і візуалізація може бути представлена в багатьох ракурсах, окреслених користувачем, які можуть відрізнятися тематикою, областю і детальністю інформації.

Незалежність: Технологічні рішення, які застосовуються вплинули на незалежність від апаратної і системної платформ. Елементи системи співпрацюють з різними пристроями багатьох постачальників захисту, реєстраторів, концентраторів, об’єктних контролерів.

Безпека:Авторизований доступ до системи. Кожна активність реєструється. Запобігає виникненню помилок через елементарні дії.

Модульна будова: SYNDIS – це модульне програмне забезпечення, яке конфігурується відповідно до потреб.