ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА КОНТРОЛЕРА SWL-005/ZL7

Контролер SWL-005-ZL7 призначений для обслуговування світлодіодів LED, встановлених на синоптичних табло, диспетчерських табло, місцевих індикаторах, табло, що показують результати, годинниках і т.п. Пристрій може здійснювати управління максимум 128 або 192 світлодіодами LED та дозволяє здійснюваcustom writings do my essaysти запалювання, гасіння, інверсію або мигання. Управління діодами або індикаторами відбувається статично, що усуває явище їх мигтіння та створення радіоелектронних перешкод.

Стандартний контролер SWL-005/ZL7 оснащений 16-гніздовим з’єднанням (пружинні роз’єми WAGO), до яких підключаються світлодіоди або індикатори LED.

SWL-005/ZL7 може виготовлятися у двох версіях:

  • SWL-005/ZL7-128 оснащений 16 з’єднаннями для управління світлодіодами LED: Z1-Z16,
  • SWL-005/ZL7-192 оснащений 24 з’єднаннями для управління світлодіодами LED: Z1-Z24.swl

Одне з’єднання дозволяє підключити вісім світлодіодів LED або 8-сегментний індикатор. Окремі діоди можуть споживати струм в обсязі 1-10мА, управління відбувається за допомогою регульованого джерела струму, отже в ланцюгу непотрібно застосовувати резистори і можна підключити діод, що світиться довільним кольором. 

БУДОВА І ПРИНЦИП ДІЇ

Контролер SWL-005/ZL7 оснащений інтерфейсом RS-485, який дозволяє поєднати мережу, що складається максcustom writings do my essaysимум з 32 адресних контролерів (або 128 у спеціальному виконанні), тобто управління світловими елементами у кількості до 24576 (128×192) штук. Кожному контролеру можна надати адресу в мережі RS-485, яку обслуговує протокол MODBUS. Дана адреса розміщена в енергонезалежному пристрої контролера, що запам’ятовує, і може бути змінена за допомогою конфігураційної програми.

Регулювання яскравості світла індикаторів LED відбувається за допомогою відповідного програмування. Перемикач S2 всередині пристрою дозволяє відключити резистор 120 Ом при підключенні більше ніж одного модуля SWL-005/ZL7 до мережі RS-485.

Схема підключення в мережі з одним каналом управління

Схема підключення в мережі з одним каналом управління

 

Схема підключення в мережі з вісьмома каналами управління

Схема підключення в мережі з вісьмома каналами управління

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Контролер індикаторів має спеціальне програмне забезпечення, записане в енергонезалежній пам’яті процесора управління. Дане програмне забезпечення реалізує наступне:

  • обслуговування обміну даними по протоколу MODBUS,
  • управління світлодіодами та індикаторами згідно із записаними внутрішніми даними.

Дане програмне забезпечення можна легко модифікувати і модернізувати за допомогою конфігураційного програмного забезпечення. Параметри модуля, такі як адреса у прикладному протоколі, формат передачі, конфігураційні параметри, задають за допомогою конфігураційного програмного забезпечення. Крім цього, встановити дані параметри можна за допомогою пристрою вищого рівня, яке здійснює комунікацію з контролером по протоколу MODBUS.