Загальна характеристика мнемосхем

Загальна характеристика мнемосхем1Мнемосхеми дають можливість графічної візуалізації технологічних процесів, схем електроенергетичних мереж, водопроводів, газопроводів, планів та інших процесів. При використанні сучасних, розширених і автоматизованих технологій, мнемосхеми є інструментом візуалізації, який ефективно допомагає в управлінні та керівництві. Завдяки використанню модулів зі світловими елементами, можливо синхронне відображення процесів, які відбуваються і змінюються, а також відображення параметрів роботи обладнання з використанням світлової сигналізації з діодів LED з можливістю управління з апаратів на фасаді.

ZPAS-NET є провідним виробником мнемосхем в Польщі. Мнемосхеми головним чином виробляються для потреб енергетики – електростанції, теплоелектроцентралі, очисних споруд, гірничодобувної, хімічної, водопровідної промисловості, для моніторингу промислових об’єктів і т.д. Мнемосхеми нашого виробництва використовують практично всі районні та обласні диспетчерські потужності в Польщі.

Загальна характеристика мнемосхем2Монтаж і введення в експлуатацію мнемосхем на об’єктах замовника здіснюють спеціалізовані бригади, за допомогою яких проводиться розширення, модернізація, доповнення і перероблення існуючих мнемосхем. Одночасно надаємо безперервне і швидке сервісне обслуговування. ZPAS-NET постійно стежить за вимогами ринку, вводячи новаторські рішення, що формуються необхідністю візуалізації енергетичних мереж і виробничих процесів.

Мнемосхему виготовляємо типу DTM 24 х 24 мм.

Коректувати і змінювати малюнок на фасаді мнемосхеми можливо легко і швидко, завдяки використанню накладених на корпус ковпачків.

Загальна характеристика мнемосхем3Пропоновані типи ковпачків (які самі защипуються), що використовуються в системах DTM роблять можливим модернізацію згідно з індивідуальними проектами. Площина мозаїки може бути виготовлена в чотирьох формах: пряма, радіальна (багатокутна), ламана і вітринна (підвісна). Спеціальна форма краю дає можливість такої обробки мнемосхеми , що не видно стінок корпусу. Використовувана пластмаса Cycolac, з якої виготовляються елементи мнемосхеми, володіють високою еластичністю, термостійкий, легкі на вагу, а також мають атестати гігієни і важкозаймисті, видані польськими науковими інститутами, дає можливість отримання виробів високої міцності, пластичності та естетики виконання. Мнемосхеми легко пристосувати до потреб користувача. Еластичність, це головна перевага пропонованої конструкції. Всі ковпачки легко і швидко встановлюються на мнемосхему. Мнемосхеми можна без труднощів встановити в пультах управління, поворотних рамах і дверях шаф управління.

Мнемосхема наноситься на диспетчерський щит методом шовкографії, що дає вищу якість зображення і яскравість кольору. Фарба має підвищену стійкість до механічних і хімічних впливів.

Елементи мозаїки мнемосхем

Ферми мнемосхем виробляються в двох системах:

-  Система DTM 24х24 мм, складається з модулів М24 та М12

-  Система STM 24х25 мм, складається з модулів М25 та М12,5

 Корпус

Корпус

Є елементом самонесучої конструкції мнемосхеми – утворюють каркас фасаду, на якому встановлені ковпачки

Колпачок

Ковпачок

Елемент утворює лицьову частину фасаду, на якій трафаретним способом наносяться довільні позначення

Вставка корпусаВставка корпусу

Встановлюється всередині корпусу, служить для кріплення ковпачків.

Монтажная зацепка 

Монтажна защібка

Монтується на внутрішній стороні корпусу, служить для кріплення каркасу фасаду до несучої конструкції

Цепной замок 

Ланцюговий замок

Слугує для кріплення пучків проводів з внутрішньої сторони фасаду. Використовується з тримачем пучка проводів.

Держатель пучка Тримач пучка

Спільно працює з ланцюговим замком. Захищає проводи, що виходять з діодного модуля, від внутрішньої сторони мнемосхеми

 Элементы подсветкиЕлементи підсвічування

Монтуються в ковпачках. Застосовуються для розсіювання світлових променів випромінюваних діодами LED

Держатель матрицыТримач матриці

Елемент, який застосовується для кріплення матриці в корпусі

Соединитель диодовЗ’єднувач діодів

Застосовується для кріплення діодів LED за допомогою однорядних шин без використання матриці.

Элементы рамкиЕлементи рамки

Дає можливість кріплення різних вимірювальних і вказівних приладів на фасаді мнемосхеми.

Боковая крышкаБокова кришка

Кріпиться на бічних стінках крайніх корпусів ферми.

Угловой соединительКутовий з’єднувач

Застосовується для з’єднання корпусів під кутом.